Zabudowy szklane wymagają najlepszych okuć...

Oszklenie budynków na zewnątrz jest popularną drogą urozmaicenia konstrukcji obniżając początkowe koszty inwestycyjne, jednak żeby poprawnie oszklić budynek potrzebujemy najwyższej jakości produktów do montażu typu okucia do szkła będących w ofercie Glassini Sp. J..
Wysokiej klasy stal nierdzewna, użytej do wykonania okucia do szkła hartowanego certyfikowane oraz odpowiednie atesty zrealizowane przez największe obiekty certyfikacji dla niniejszego rodzaju projektów rozwiewają bez skrupółów wątpliwości mówiące o potencjale tego typu łączeń.
Dzięki zastosowaniu konkretnych etapów produkcji firmowe okucia do szkła pozwalają użytkowanie oraz uporządkowanie łączeń projekcji stalowych zestawiając z szkłem VSG ponad 100 lat, a to tylko stosując proste przypisy utrzymania czystości wykazane w instrukcji.
Balustrada z szkła porównując do z przęsłami stalowymi daje nam dodatkowo możliwość łatwego czyszczenia elementów konstrukcji, dzięki czemu łatwiej jest utrzymywać punkty w odpowiedniej czystości, natomiast działania okucia do szkła wystarczy przetrzeć płynem nałożonym na fibrę z miękkimi włókienkami.
Odpowiedni wybór el. wykończeniowych jest łatwy, dlatego zabieramy okucia do szkła hartowanego wyprodukowane w glassini.eu.